תיקון והחלפת צנרת

חברת א.ע אינסטלציה מספקת שירותי תיקון והחלפת צנרת ומערכות ביוב. אנו עובדים עם חומרים איכותיים בלבד בשילוב של אנשי מקצוע איכותיים, מקצוענים, כנים ואמינים במטרה לספק לכם עבודה בטוחה, יעלה שתחזיק לזמן רב.

אלו בדיוק הסיבות שהפכו אותנו לבחירה המובילה של לקוחות פרטיים ועסקיים באזור המרכז, כחברה המספקת פתרונות אינסטלציה חדשניים במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר לתיקון והחלפה של צנרת חייגו 072-3340675

אנו עובדים עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר וזאת במטרה לצמצם את ההרס הנגרם כתוצאה מתיקון או החלפה של צנרת. לפני שמתקנים את הצנרת קודם כל צריך לאתר את נזילת המים בכדי להיות בטוחים שאכן הנזילה קיימת. ניתן לאתר נזילות בצורה קלה במיוחד באמצעות מצלמה טרמית לאיתור נזילה.

מתי מבצעים החלפת צנרת?

החלפת הצנרת הבית נעשית ב-3 מקרים עיקריים:

מעבר דירה

תיקון נזקי מים ואיתור נזילותאם קניתם דירה ישנה יחסית (באיזור ה-15 שנה ומעלה) מומלץ לבצע החלפה של הצנרת לפני הכניסה לבית. בדירות ישנות נעשה שימוש בעיקר בחומרי מתכנת אשר מחלידים בתדירות גבוהה, דבר היוצר סדר בקלות בצינור וגורם לנזילת מים.

לא פחות חשוב בהקשר של החלודה, היא מופרשת אל המים אותם אנו שותים(!) , דבר אשר גורר השכלות בריאותיות לא רצויות כלל.

לפני שעובדים דירה (לדירה ישנה בת מעל 15 שנה) החליפו את הצנרת.

שיפוץ הדירה

אם החלטתם שזה הרגע לשפץ את הדירה שלכם ולדרג את הנראות -מעולה! נפלה לכם הזמנות פז להחליף את הצנרת (אפילו אם אין לה בעיות והיא לא פגומה). תהליך שיפוץ לוקח זמן רב, הוא פולשני במיוחד ובעיקר פוגע באורח החיים של השוהים בבית. תארו לעצמכם מצב שבו סיימתם את השיפוץ ואחרי חצי שנה בערך יש לכם נזילת מים. זה נורא רק מלחשוב על זה.

אם כבר קיבלתם את ההחלטה לשפץ, נצלו את המומנט להחליף את הצנרת בבית. הפער הכספי שווה את החשש שמא תהיה נזילה בתקופה הקרובה.

נזילה מהצנרת

הצנרת בביתכם מורכבת ממספר מקטעים, במקרים של נזילה, האינסטלטור מרים את הריצוף בנקודה בה קיימת הנזילה, ומחליט האם יש להחליף את הצנרת כולה (כי היא ישנה/בלוייה/חלודה וכדומה) או להחליף את המקטע הספציפי שניפגע.

לרוב, מומלץ להחליף את הצנרת כולה כדי לוודא התאמה מושלמת בין החיבורים בין כל מקטעי הצנרת.

איתור מיקום נזילת מים

איזה צנרת כדאי לבחור?

אם כבר החלטתם לבצע את החלפה של הצנרת בבית, מומלץ מאוד לבחור בצנרת פלסטיק אשר לה מספר יתרונות בולטים לעומת צנרת ממתכת.

  • גמישות – הפלסטיק גמיש יותר ממתכת ולכן גם אם קיימת תזוזה קלה בצינור זה לא מחייב שהוא ישבר או ייסדק, לעומת תזוזה במקרים של צינור מתכת.
  • אנטי קורוזיה – פלסטיק אינו מחליד ולכם תוכלו ליהנות ממים נקיים ללא חלודה כלל.
  • פשוט ומהיר להרכבה – התקנת צינור פלסטיק הינה פשוטה, קלה ומהירה יותר בהשוואה להתקנת צינור מתכת.

טיפים והמלצות לפני החלפת צנרת

  1. בחרו תמיד לעבוד עם חלקים מקוריים ואיכותיים – חלופות זולות למיניהן בדרך כלל עולות לנו ביוקר בהמשך.
  2. חשוב מאוד לוודא קיבוע של הצינורות אל הקיר או הרצפה.
  3. אחרי החלפת הצנרת צלמו את הצנרת לכל אורכה (אפשר גם בסרטון) עוד לפני שמניחים את הריצוף וזאת למקרה שתהיה בעיה, האינסטלטור ידע בדיוק היכן נמצאות נקודות החיבור.
  4. לפני שמניחים את הריצוף לאחר החלפת צנרת, בדקו את הצנרת וגעו בה לאורכה לראות שאתם לא מרגישים נזילות מים או סדקים שעלולים להיות חשודים ולהפוך למפגע של ממש לאורך הזמן.
  5. מומלץ לבצע בדיקת לחץ מים לאחר החלפת צנרת.

שאלות נפוצות בנושא החלפת צנרת

כל כמה זמן נהוג להחליף את הצנרת בבית?

במידה והצנרת שלכם עשויה מתכת, מצאו את ההזדמנות הראשונה (מעבר דירה או שיפוץ) כדי לבצע את ההחלפה לצנרת פלסטיק. במידה ואין לכם צנרת ממתכת, אין צורך לבצע החלפה של צנרת מפלסטיק כל עוד היא אינה תקולה.

כמה עולה להחליף את הצנרת?

התמחור במקרים של החלפת צנרת מוגדר לפי מספר נקודות המים בבית. המחירים נעים בין 1000-1600 ש"ח לנקודת מים חמים וקרים וכולל גם את הרכבתם של הכלים הסניטריים. מחיר זה מתייחס למקרה בו הבית כבר נמצא בתהליך שיפוץ ואינו כולל הרמה והחזרת הריצוף.

מומלץ מאוד לבקש אחריות מהאינסטלטור ביחד עם הקבלה. אחריות ניתנת בדרך כלל לתקופה של בין שנה ל-10 שנים.

האם החלפת צנרת מחייבת שבירת ריצוף?

כן, לצערנו אין עדיין דרך להחליף את הצנרת שנמצאת מתחת לריצוף ולכן יש לשבור את הריצוף ולהרימו בכדי לבצע את ההחלפה. חשוב להבין שאין צורך לשבור את כל הריצוף בבית אלא רק לאורך קו הצנרת, אך כן צריך לוודא שיש לנו את הריצוף החלופי שתואם ליתר הריצוף בבית.

צרו קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם