ציוד לאיתור נזילות

כלים לנזילות

תוכן עניינים

ציוד לאיתור נזילות מים

איתור מפגעי מים ונזילות מים הם מטרד מאוד שכיח, נזילה יכולה להפריע בצורה מאוד קשה לאורך החיים והשיגרה של הבית,

היום למרות כל ההתקדמות הטכנולוגית בעולם הבנייה, נזילות מים וליקויי בניה יכולים לקרוא בדירות ישנות וחדשות כאחד.

מה השתפר?

הכלים המתקדמים והמתוחכמים לאיתור הנזילות, מצלמות טרמיות גז, ועוד מגוון כלים מתקדמים,

בזכות פיתוח השיטות האלה, אין צורך לקדוח לשבור ולהרוס שום דבר בביתכם על מנת לגלות את הנזילה.. וכך שיגרת הדיירים בנכס כמעט ולא נפגעת.

במאמר זה אספנו עבורכם סקירה קלה של הכלים אשר מאתרי נזילות מקצועיים אמורים להשתמש לצורך איתור נזילות מקצועי ויעיל ככל הניתן.

השימוש בכלים המתקדמים האלה מאפשרים למאתרי הנזילות למצוא את הנזילה בצורה המדויקת ביותר, ללא הרס וקידוחים מיותרים, מהיר ומהימן.

רשימת ציוד לאיתור נזילות מים 

  • מצלמה תרמית או לחילופין מצלמה אינפרה אדום – היא אחד הכלים המרכזיים לאיתור נזילות, המצלמה עובדת על הבדלי טמפ' וכך היא מזהה את הנזילות, המצלמה תציג את הנקודות הקרות והחמות באזור המצולם, ובעזרת זאת מאתר נזילות מקצועי יכול להבין ולהבין בדיוק מה מקור לנזילות אלו, וכך ידע לתרגם את המידע הזה לאזור הנזילה המדויק.
  • מודד לחץ מים – אחד הכלים היותר פשוטים בעולם מציאת הנזילות, אבל בהחלט אחד מהחשובים ביותר, לפני בכלל שמתחילים על מנת לוודא כי ישנה נזילה או אם בכלל לחת המים אינו תקין בצנרת, כל בעלי המקצוע משתמשים בבדיקה תקדימית זו.
  • מכשיר אקוסטי – בעזרת רעשים שהדליפה מייצרת מכשיר זה מאפשר גילוי של הנזילה, לרוב משתמשים במכשיר זה בנזילות הקיימות בעומקים, צנרת חבויה, קירות כפולים, נותנת מענה כאשר לא ניתן לראות או לגשת לצנרת ישירות.
  • בלון לחץ – עוד שיטה מוכרת במיוחד, מנפחים את בלון הלחץ כאשר הוא מוחד לתוך הצנרת, הבלון יאטום את הצנרת לחלוטין, מזרימים מים על הצנרת ובודקים כי המים אינם יוצאים מאיזור הבדיקה.
  • מד לחות – לכל רכיב קיים מד לחות משלו – המד מאפשר לבעל המקצוע למדוד את כמות הלחות המסוימת ברצפה או בקיר, וכך אנחנו מקבלים אינדיקציה על כמות המים הנמצאים באזור הבדיקה.

 

חברת א.ע שירותי אינסטלציה  מתמחה באיתור נזילות בקירות, בריצוף, בצנרת, בבריכה, בגן, במרזבים ובצינורות הדירה או הבניין.

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בגילוי מקור הנזילה בצורה המהירה והמקצועית ביותר, כך למעשה שתוכלו ליהנות מן השירות האיכותי ביותר בתחום האינסטלציה.

 

צרו קשר עם חברתנו עוד היום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל, לספק מענה לכל שאלה ולייעץ במקרה הצורך.

צרו קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם