איתור נזילות

המומחים לאיתור נזילות

חברת א.ע אינסטלציה מספקת שירותי איתור נזילות כבר מעל 20 שנה למגוון רחב של לקוחות פרטיים, עסקיים וחברות ביטוח.

לאורך השנים צברנו ניסיון רב באיתור נזילות ובחרנו עבורכם את מיטב מאתרי הנזילות הטובים באיזור המרכז במטרה לספק את השירות הטוב ביותר תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד, וזאת במטרה לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר!

למה חשוב לאתר את הנזילה בזמן?

איתור נזילות בביתנזילות מים עלולות לגרום לנזקים גדולים מאוד במידה והטיפול לא נעשה בהקדם. נזקים כמו עובש, אשר גורם לריחות לא נעימים ולפגיעה בבריאות שלנו, נזקי תשתיות אשר נמצאות מתחת לריצוף כמו כבלי חשמל ותקשורת, נזקים למבנה ועוד מגוון נזקים חמורים שעלולים להיגרם בעקבות הנזילה.

איתרתם נזילה בביתכם? הזמינו חברה לאיתור נזילות עוד היום!

  • אם קיבלתם חשבון מים גבוה מהרגיל ואין לכך שום הצדקה, מומלץ לסגור את ברז המים הראשי בבית ולבדוק האם הוא ממשיך לעבוד. אם כן, ייתכן ויש לכם נזילה ועליכם לטפל בה בהקדם.
  • אם אתם רואים סימני רטיבות על הקירות, סימני עובש, קירות מתקלפים, רטיבות על הגג, פאנלים אשר מתנתקים מהרצפה ואפילו ריחות עובש לא נעימים בבית, ייתכן ויש לכם נזילה שכדאי לכם לבדוק.
  • אם אתם רואים את הנזילה ואין לכם מושג מה המקור שלה, מומלץ להזמין מאתר נזילות בהקדם.

מגוון פתרונות מתקדמים לאיתור נזילות מים

איתור נזילות במצלמה תרמית

בעזרת מצלמה תרמית ניתן לבצע סריקה בדירה לצורך איתור מוקדי רטיבות ומקורות דליפה. המצלמה משתמשת בקרני אינפרא אדום וכך היא מזהה את הפרשי הטמפרטורה אשר בני האדם אינם יכולים לראות.

המצלמה מאפשרת איתור נזילה ממוקד וכך גם ניתן לטפל בנזילה בצורה ממוקדת ללא הרס מיותר לכל הבית.

קרא עוד על איתור נזילות במצלמה תרמית

איתור נזילות בגז

איתור נזילות בגז מתבצע ע"י החדרת תרכובת חנקן אל צינורות המים. מאתר הנזילות מבצע סריקה בשטח ומאתר את הנזילה באמצעות רגש. ע"י שימוש במכשור הנכון, ניתן לאתר את ריכוז החנקן הנמלט מהצנרת וכך ניתן לאתר את המיקום המדוייק של הנזילה.

קרא עוד על איתור נזילות באמצעות גז

איזורי שירות

צרו קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם