איתור נזילות באמצעות גז

טיפול בנזילות

תוכן עניינים

איתור נזילה באמצעות גז היא השיטה הכי חדשנית מדויקת ומתקדמת לאיתור נזילות בבתים פרטיים, בזכות פיתוח השיטה לאיתור נזילות בגז, אין צורך לקדוח לשבור ולהרוס שום דבר בביתכם על מנת לגלות את הנזילה.. עם זאת חשוב לדעת שהיא מיועדת בעיקר לשטחים חיצוניים כמו חצר או גינה, בתוך הבית מומלץ להשתמש באמצעים אחרים לדוגמא מצלמה תרמית.

מתי נשתמש באיתור נזילה באמצעות גז וכמה זה עולה לנו?

כל התשובות במאמר הבא.

איתור נזילות מים בגז איך זה עובד?

איתור נזילות באמצעות גז  – רק אצל חברה מקצועית, מוסמכת עם הציוד המתאים, אין צורך בהכנות מיוחדות לקראת הבדיקה, הבדיקה יכולה להיות בבית הלקוח או בבית העסק שלכם, בשלב הראשוני של הבדיקה יכלול הזרמת גז ירוק אל תוך הצנרת של הבית שלכם ( הגז אינו רעיל או נפיץ ומאושר ע"פ תקנים גבוהים של בטיחות) לאחר הזרמת הגז הירוק מגיע השלב של איתור הנזילה, החברה משתמש בחיישן מיוחד ורגיש במיוחד, ביכולתו של חיישן זה לזהות ולקלוט את ריח הגז שהכנסנו לצנרת הבית, בעצם משקל הגז קל ממשקל האוויר, וזה יגרום לבעבוע על פני השטח המים, וכך יהווה סממן מדויק על מיקום הנקודות בהם קיימת נזילה.

כמה מהיתרונות של איתור נזילות בגז

נתחיל מזה שכל אחד מעדיף שלא ירימו לו את הרצפות וישברו לו את קירות הבית, בעזרת איתור נזילות בגז אפשר לאתר כל סוג של נזילה ( גם עם היא מינורית מאוד ) , בכך אנחנו חוסכים בנזק לנכס ואין פגיעה באורח החיים והשיגרה של הדיירים, חוסכים לכם בזמן ובכסף! כמובן שקיימות עוד מגוון שיטות לאיתור נזילות, איך לאיתור נזילות בגז יש מספר יתרונות עליהם:  
  • קירות כפולים – אין שיטה שיכולה לאתר את נזילה מאחורי קירות כפולים, שיטת איתור נזילות בגז הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם כפתרון האולטימטיבי לקירות כפולים.
 
  • צנרת חיצונית – במקרים כאלה הצנרת טמונה עמוק באדמה, אין שום שיטה אחרת חוץ מאיתור נזילות באמצעות גז, שיכולי להגיע לנזילה מסוג זה.
 
  • חורף – בחורף הטמפרטורות יורדות ושיטות כמו מצלמה טרמית לאיתור נזילות מפסיקות לעבוד, עוד יתרון לאיתור נזילות בגז, השיטה עושה את העבודה גם בימים קרים וגם בחמים כאחד.
 

איתור נזילות בגז – טיפים

 
  • בדיקה ראשונית – לפני שאתם ממהרים להזמין בעל מקצוע, בדקו את הניאגרה שלכם, ושאכן יש נזילה בבית, תוכלו לעשות זאת בעצמכם – סגרו את כל הברזים בבית והמתינו כעשר דקות, אחר כך גשו לשעון המים שלכם ובדקו עם הוא זז, אם כן לצערנו יש נזילה שתצריך תיקון, תהיו סקפטיים, לרוב נזילות אל הם מהניאגרה, תוכלו להניח נייר בחלק הפנימי של הניאגרה, עם הוא נרטב, זו רק נזילה מהניאגרה וחסכתם לעצמכם הרבה כאב ראש.
 
  • לא איתרת? לא שילמת – לא כל ביקור של מאתר נזילות חייב להסתיים בתגלית, במקרים מסוימים בעל המקצוע לא מצליח לאתר את מיקום הנזילה באמצעות הגז או מצלמה טרמית או כל שיטה אחרת.. בפעמים האלה לא תדרשו לשלם מחיר מלא, אנחנו ממליצים לסכם מראש עם בעל המקצוע מה קורה במידה והוא לא מוצא את הנזילה ולסגור אתו מחיר מבעוד מועד.
 
  • לסגור את השיבר! – לסגור את הברז הראשי, שמשתמשים באיתור נזילות בגז, חשוב מאוד לוודא שהברז הראשי בנכס שלכם סגור, כדי להיות בטוחים שלא נכנס לתוכו גז, יש לעשות זאת לפניי תחילת העבודה.
           

צרו קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם